آموزش کد نمایش کل نظرات در وردپرس در قالب سایت

بعضی وقت ها نیاز میشود تا برای اثبات قدرت سایت و بزرگی آن برخی آمار ها مانند تعداد مطالب سایت و تعداد دیدگاه ها و نظرات و بازدید سایت و … را به کاربر نمایش دهید که ما در این مطلب میخواهیم تعداد دیدگاه های موجود در سایت وردپرسی را به استفاده از کد نمایش دهید و برای این کار شما نیاز دارید تا مطلب آموزش کد نمایش کل نظرات در وردپرس در قالب سایت ما را بخوانید و کد هایی که معرفی میکنیم در جایی مناسب که دوست دارید قرار دهید.

آموزش کد نمایش کل نظرات در وردپرس در قالب سایت

خب تعداد کل نظرات سایت شما در پیشخوان وردپرس نمایش داده میشود و شما این عدد را میتوانید ببینید ولی این عدد برای کاربران قابل مشاهده نیست و ما میخواهیم تا با نمایش این عدد با استفاده از کد اعتماد مشتریان شما را برایتان جلب کنیم.

برای نمایش تعداد کل نظرات در وردپرس شما میتوانید کد زیر را در هر قسمتی از قالب سایتتان که میخواهید قرار دهید مانند سایتبار سایت یا فوتر یا هر بخش دیگر پس هم اکنون کد را در بخش مورد نظرتون قرار دهید.

 

<?php $count_comments = get_comment_count(); $comments = $count_comments['approved']; echo "تا کنون تعداد ".$comments." نظر در سایت ما منتشر شده."; ?>

نمایش تعداد میانگین دیدگاه برای هر پست در سایت وردپرس

در صورتی که بخواهید میانگین تعداد نظرات برای هر مطلب را نیز در سایتتان نمایش دهید امکان پذیر است که برای این کار نیاز دارید تا کد زیر را در هر قسمتی که میخواهید نمایش داده شود قرار دهید.

 

<?php $count_posts = wp_count_posts(); $posts = $count_posts->publish;
$count_comments = get_comment_count();
$comments = $count_comments['approved'];
echo "تا کنون تعداد ".$comments." نظر در سایت ما منتشر شده. بطور میانگین هر پست ".round($comments/$posts)." نظر دریافت کرده.";
?>

اکنون کد بالا تعداد مطالب سایتتان و تعداد دیدگاه های سایتتان را دریافت میکند و با گرفتن میانگین برای مثال عبارت “تا کنون تعداد ۲۵۰۰ نظر در سایت ما منتشر شده. بطور میانگین هر پست ۱۰ نظر دریافت کرده.” را به کاربر نمایش میدهد.

 

 

9 دیدگاه درباره “آموزش کد نمایش کل نظرات در وردپرس در قالب سایت

 1. سلام
  ممنون از محتوای خوبی که منتشر میکنید.

  ما به همراه یک گروه از متخصصین حوزه وب گروه تلگرامی جامعه وبمستران ایران را لانچ
  کردیم.
  با توجه به اینکه شما هم در این زمینه فعال هستید خوشحال می شیم
  به ما بپیوندید تا تعاملات مفیدی باهم داشته باشیم
  لینک گروه خدمتتون
  https://t.me/joinchat/DBhKUBJE3gUMxzABig66Ig

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *